Podróż

Podróż

Ubezpieczenie w podróży zagranicznej to kompleksowe ubezpieczenie dla osób przebywających za granicą stwarzające możliwość wyboru kilku różnych opcji ochrony.

Posiadając polisę ubezpieczenia w podróży zagranicznej zawsze, cokolwiek złego przydarzy się w czasie wyjazdu, można liczyć na szybką i fachową pomoc. Bardzo ważną usługą jest pokrycie przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe kosztów udzielenia pomocy bez konieczności wydatkowania przez Poszkodowanego pieniędzy, a później ubiegania się o refundację. 

Niezależnie od tego na jak długo wyjeżdżasz, oczekujesz że organizator wyjazdu zadba o wszystko. Ewentualne dodatkowe ubezpieczenie turystyczne wydaje się fanaberią, zwłaszcza że oferta biura podróży zawiera informacje o wliczonym już w cenę ubezpieczeniu. Nie będziemy przedstawiać powodów dla których warto kupować kolejne ubezpieczenie, bo nie zależy nam na tym abyś ponosił dodatkowy, zbędny wydatek.

Zachęcamy jednak aby upewnić się przed wyjazdem czy posiadane ubezpieczenie, poza gwarancją pokrycia kosztów leczenia za granicą, zapewni Ci także:

– Ochronę od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW), zwłaszcza jeśli zamierzasz uprawiać sport, upewnij się że posiadasz odpowiednie rozszerzenie ubezpieczenia,

– Ubezpieczenie bagażu podróżnego – nawet nie zwracamy uwagi jak wiele wartościowych przedmiotów towarzyszy nam w naszych wojażach.

Ubezpieczenie OC w życiu prywatnym – na wypadek wyrządzenia szkody osobie trzeciej
Wystarczający pakiet usług assistance, aby w każdej trudnej sytuacji móc skorzystać z pomocy konsultanta mówiącego w naszym ojczystym języku.